PROFIL

Moni Zeleňová
Smolenice okres Trnava
27 rokov
180 cm
hnedé vlasy
modré oči
anglický jazyk, nemecký jazyk

„Volám sa Monika, mám 27 rokov a pochádzam z krásnej dedinky ležiacej na úpätí Malých Karpát, Smolenice. Meriam 180 cm a moje miery sú 84-61-92. Dorozumiem sa anglicky, nemecky a začínam sa učiť španielsky jazyk. Už ako dieťa som vynikala svojimi dlhými nohami a štíhlou postavou. Veľmi ma lákalo všetko spojené s módou a s cestovaním, takže pri výbere odboru na VŠ som mala celkom jasno – Anglický jazyk v odbornej komunikácii. Po úspešnom ukončení bakalárskeho titulu som sa rozhodla ísť za svojím snom.

Skúsila som modeling, kde sa mi síce nepodarilo vycestovať, ale získala som veľa skúseností. Zúčastnila som sa rôznych fotení a prehliadok. Momentálne si stále plním sen a väčšinu času trávim v zahraničí, kde pracujem, navštevujem krásne miesta a spoznávam nových ľudí.

Aký som typ človeka? Som priateľská a zároveň trošku bláznivá. Milujem prácu s deťmi a rada pomáham ľuďom. Medzi moje záľuby patrí hudba, móda, hra na klavíri a fitko. Rada prijímam výzvy, som cieľavedomá a nevzdávam sa. Dúfam, že v budúcnosti budem podnikať. V živote sa riadim heslom: ,,Váž si každú maličkosť a teš sa z každého okamihu.“

 

 

Gallery not found with Monika Zeleňová alias

Close Menu