PROFIL

Mery Pagáčová
Ružomberok
19 rokov
166 cm
hnedé oči
blond vlasy
anglický jazyk, ruský jazyk

„Ahojte, na začiatok by som sa Vám chcela predstaviť, moje meno je Marianna Pagáčová a pochádzam z Liptova teda presnejšie z malého mestečka Ružomberok. Študujem na Obchodnej akadémii, odbor cestovný ruch. Medzi moje záľuby by som určite zaradila šport, kedže od malička bol mojou súčasťou, veľmi rada tancujem, snowboardujem, plávam. Som komunikatívny typ a rada spoznávam nových ľudí pretože verím, že každý človek má v sebe niečo iné, výnimočné.

Vždy som bola vychovávaná v tom, že rodina a priatelia sú základ šťastného života. Rodičia ma vždy viedli k vzdelaniu a práve vďaka nim aktívne komunikujem anglickým jazykom, pasívne ruským a ovládam základy gruzínskeho jazyka.

Modelingový svet je pre mňa nová výzva a verím že práve v tejto súťaži nadobudnem tie správne skúsenosti. Čo ma teší? Sú ľudia okolo mňa, moji kamaráti a rodina ktorí sú mi vždy oporou a naopak čo ma trápi? Sú veci ktoré sa dnes dejú vo svete a práve preto si úprimne želám vo svete viac lásky lebo v dnešnej dobe je jej naozaj málo.“ Víťazka diváckeho hlasovania v Olympic kasíne na oficiálnom predstavení finalistiek 2017.

 

 

Gallery not found with Marianna Pagáčová alias

Close Menu