PROFIL

Deniska Fecmanova
Žilina
23 rokov
167 cm
hnedé oči
hnedé vlasy
anglicky jazyk

„Študujem na Lekárskej fakulte Univerzite Komeského 5.ročník. Keď že študujem medicínu, veľa času na moje záľuby nemám, ale ja si myslím, že keď človek niečo chce všetko dosiahne a čas si nájde vždy. Jednoducho všetko máme v hlave a vždy treba stále myslieť pozitívne a nikdy sa netreba vzdať, ale napredovať dopredu hoci niekedy je to veľmi náročné. Základ je aby si človek nastavil priority a išiel si za svojím snom. Život nie je jednoduchý a preto sa ho treba naučiť žiť a aj keď sa v živote niečo nepodarí, treba sa postaviť a ísť ďalej. Každá prehra nás posilní, len treba vytrvať.

Moje záľuby sú najmä tanec, zúčastnila som sa aj na rôznych súťažiach ako napríklad Majstrovstvá Slovenska v STREET DANCE v Prešove, Slovenský pohár v Šale, v Považskej Bystrici ako skupina Freez, ale tiež som mala duo so svojou dvojičkou, ktorá sa stala prvou vicemiss vo Fotomodelke Európy 2016. Takže milujem hudbu a každá ma svoje emócie.

Modelingu som sa začala venovať už veľmi dávno, začala som keď som mala 15 rokov. Vycestovala som aj do Talianska, fotila som pre rôzne značky, pre rôzne reklamy a samozrejme vždy so svojou dvojičkou, ktorá mi je veľkou oporou vo všetkom. Som vďačná za celú rodinu, za všetkých kamarátov, ktorí stoja pri mne aj keď mi je najhoršie.

Najradšej pomáham ľudom vo všetkom keď môžem, nikdy by som nikomu neublížila, hoci žiaľ zistila som, že ľudia sú rôzny a vedia byť veľmi zlí. Dnešný svet je plný závisti a treba si dávať pozor. Som vďačná, že môžem robiť to čo ma baví a milujem a verím, že bude zo mňa dobrá pani doktorka s Božou pomocou. Momentálne som sa vrátila z Brazílie, bola som tam na stáži a zistila som čomu sa chcem venovať a teraz som v Chorvátsku tak mi je ľúto, že nemám čas na tieto prekrásne fotenia. Ale verím, že bude ešte veľa príležitosti. Moje motto: “ of course it´s hard. It´s supposed to be hard. If it was easy, everyone would do it. Hard is what makes it great. „

 
 

Gallery not found with Denisa Fecmanová alias

Close Menu